Prázdny

Implantáty

Zubné implantáty umožnia nahradiť v ústach chýbajúci zub alebo zuby. Implantát sa skladá z titánovej skrutky a nadstavby. Malá skrtuka nahradí koreň zuba, kým sa na nadstavbu nasadí korunka. Nahradiť jeden chýbajúci zub trvá menej ako pol hodiny. Stačia len tri sedenia v kresle našej stomatologickej ambulancie, a Váš chýbajúci zub alebo zuby sa nahradia implantátom, o ktorom by nikto nepovedal, že nie je Vaším prirodzeným zubom. Korunka skrutku úplne zakryje a implantát dostane farbu Vašich prirodzených zubov.

 

 

 

Zirkónový implantát s korunou už od 799€

Implantácia IDR technique nám umožní zaviesť implantáty už v deň extrakcie a mať nový zub.

Ak požadujete najvyššiu biokompatibilitu a estetiku zavedieme Vám zirkonový implantát.

Výhody implantátov

Ako vlastný zub 

Rovnako pevne ucyhtený v kosti ako vlastný zub. Zvládne rovnakú žuvaciu silu a nevypadáva.

Šetrné riešenie

Nepoškodzuje susedné zuby ako mostík.  Ochraňuje vlastnú kosť. 

Dlhodobá životnosť.

Záruka 5 rokov,
životnosť neobmedzená.

 

Vaše auto nájdeme
a dovezieme

Nech už túžite po čomkoľvek,
dokážeme to nájsť. Máme skúsenosti
s dovozom áut z rôznych krajín - od
Nemecka a západnej európy až
po Taliansko, či USA.

Vybavíme za vás
všetky papierovačky

Vaše čerstvo dovezené vozidlo
prihlásime, vybavíme STK, EK,
kontrolu originality, slovenský
technický preukaz a všetko potrebné.

Pomôžeme s financovaním
a poistením.

Keďže pôsobíme ako Samostatný
finančný agent a spolupracujeme
so všetkými finančnými inštitúciami,
dokážeme vám sprostredkovať
tú najlepšiu ponuku na trhu.

Implantát Straumann

Zubný implantát Straumann je skrutkový podporný pilier, ktorý nahradí prirodzený koreň zuba. Implantát sa zavedie do čeluste, kde sa v priemere za 3-4 týždne usadí. Počas tejto doby nie sú implantáty Straumann prikryté mäkkými tkanivami, preto nie je potrebný ďalší chirurgický zákrok pri nasadení korunky. Zubné implantáty Straumann sa vyrábajú z čistého technického titánu. Tento materiál sa bez komplikácií prijíma ľudským telom, preto sa nevyskytujú ani alergické reakcie. Pevné a trvalé zakotvenie v kosti dáva základ pre spoľahlivú a dlhodobú zubnú náhradu.

Základné predpoklady pre implantáciu sú:

  • dostatočná kvalita kosti
  • bezchybná ústna hygiena
  • schopnosť tela na normálne hojenie rán

Pred implantáciou sú ošetrené zuby, sliznica a ďasná. Zárukou dlhodobého úspechu sú perfektná ústna hygiena a pravidelné návštevy zubára.

Pri správnej starostlivosti zubov Vám budú implantáty Straumann slúžiť dlhé roky funkčne a esteticky. Zubné implantáty Straumann sú etablované viac ako 20 rokov, a to na základe vedeckých výskumov.

Výhody implantátov Straumann:

  • istota dlhodobých skúseností a záruky
  • krátky čas ošetrenia
  • spoľahlivosť systému
  • kvalita a nízke náklady

Implantát Dentis

Poškodenie alebo strata chrupu prináša spoločenské znevýhodnenie. Moderným riešením tohto problému je vysoko-kvalitný zubný implantát Dentis, ktorý je pre laikov nerozoznatelný od vlastných zubov. Vďaka výskumom povrchu implantátov je dnes úspešnosť hojenia už okolo 98 %. Z ošetrenia pacient nemusí mať strach, implantát sa šetrným spôsobom zavŕta do pripravenej dierky počas lokálnej anestézie. Dá sa povedať, že pre mnohých je to príjemnejšie, ako trhanie zuba.

Každá strata zuba sa rieši individuálne. Pri strate jedného zuba môže byť riešením aj nasadenie mostíka, ale jeho nevýhodou je obrúsenie, dokonca niekedy aj umŕtvenie okolitých zubov. Elegantnejším riešením je potom použitie implantátu, pri ktorom sa okolité zuby nepoškodia.

Impalntát je vlastne skrutka, ktorá sa zavŕta do kosti a tak nahradí stratený zubný koreň. Po zavedení implantátu je potrebné implantátu nechať čas, aby do jeho povrchu vzrástla kosť.

Implantáty Dentis majú veľmi široké využitie, no pacient by mal byť zdravý, nemal by trpieť žiadnou vážnou chorobou a v ideálnom prípade by nemal ani fajčiť. Najčastejšie kontraindikácie: neliečená cukrovka, choroby srdca, liečba osteoporózy, tehotenstvo, atď.

Implantátom sa dá nahradiť hociktorý zub, ale väčšinou sa nahrádzajú osmičky a sedmičky, no dá sa nahradiť ktorýkoľvek stratený zub podľa potreby. Riziká sú spojené so zavedením implantátu a s komplikáciami počas hojenia. Ale týmto rizikám sa vo veľkej miere dá predísť konzultáciou, kde sa s pacientom preberajú všetky jeho choroby a podobne aj celý chirurgický výkon.

Všetko pod jednou strechou.

Ku implantátom vieme na počkanie vyrobiť korunku 3D systémom CEREC. 
Máme vlastné zubné laboratórium, v ktorom vyrávame aj korunky z presovanej keramiky, čo je považované za najvyšší možný štandard. 

Aj vďaka tomu naše služby vyhľadávajú pacienti zo zahraničia.

Cenník služieb


 

Kompletná náhrada 794- €

Implantát Dentis 350 €, abutment 150 €, dočasný abutment 50 €, odtlačky 40 €, Kovokeramická korunka 160 €, lepenie 20 €, anestézia 2 x 12 €

 

Kompletná náhrada 1.114- €

Implantát Straumann náhrada jedného zuba: 1x 550 €, abutment 250 €, dočasný abutment 70 €, odtlačky 40 €, Kovokeramická korunka 160 €, lepenie 20 €, anestezia 2x 12 €

 

Kovokeramická celková náhrada 4.164,- €

Na 5-tich implantátoch Dentis: 5x 350€ , 5x150 € abutment 70 €, anestezia 2x12 €, Odtlačok 40 €, zaliatie 5x 20 €, Brenemark mostik 1.250 €

 

Pozrite si kompletný cenník stomatologických služieb.

Objednajte sa ešte dnes

Objednajte sa telefonicky

 +421  55/67 80 938   alebo    +421 915 961 072

E-mail: denticon@denticon.sk

Zabudnite na strach zo zubárov.

ADRESa

ordinačné hodiny

Pondelok - Štvrtok    7:30 - 19:00

Piatok     7:30 - 14:00

dôležité INFORMÁCIE

 

DENTICON dentálne centrum

Dental Clinic Gold s.r.o.

Senný trh 2 , Košice

E- mail: denticon@denticon.sk

Ochrana osobných údajov GDPR

Používanie cookies

SLEDUJTE NÁS NA FaCEBOOKU 

Tvorba webu OneClick Vytvorené na systéme Audience Toolkit.